sobota, 23 maja 2015

Wyzwanie x 2

Wyzwanie razy 2, czyli podwójne. Pierwsze to dlatego, że to mój pierwszy wpis na nowym blogu. Prowadzę już jeden, o mojej córce Zakątek Anety . Ten będzie mój, o mnie, a dokładnie o moim hobby, wyszywaniu obrazów haftem krzyżykowym. Moja pasja ma swoje wzloty i upadki. Długie okresy mozolnego dłubania i czasami jeszcze dłuższe trzymania robótek w szufladzie. Ale od kiedy po raz pierwszy zobaczyłam obrazy wyszywane krzyżykami, czyli jakieś prawie 30 lat temu, zawsze mnie fascynowały.

Drugie wyzwanie podjęłam spontanicznie, później ochłonęłam i chciałam zrezygnować, znów pomyślałam i niby dlaczego nie. Na swoim blogu Tess ogłosiła SAL i zgłosiłam w nim swój udział. Zabawa rozpoczyna się 10 czerwca i zajmie nam na pewno dużo czasu. Wzór już posiadam, czas zacząć kompletowanie nici. Ten obraz to naprawdę wyzwanie, 625 na 403 krzyżyków, dokładnie chodzi o Window With A View- Okno z widokiem. Jest piękny, no jak mogłabym mu się oprzeć?


4 komentarze:

 1. Wyszyj w dużym rozmiarze, powiesisz na ścianę i będziesz udawała, że to prawdziwe okno i masz takie piękne widoki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto by nie chciał takich widoków za oknem ;-)

   Usuń
 2. Trzymaj kciuki za powodzenie w wyszywaniu tej piękności:-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą potrzebne :))). Dałam sobie na niego kilka lat, zwłaszcza, że znam siebie i nie będę potrafiła się skupić na jednej pracy przez cały czas. Na pewno będą mniejsze i większe "przerywniki". Na razie zakupiłam już część nici i zamówiłam materiał.

   Usuń